Polykarbonát vlnitý - marlon cse

 

Ceník ke stažení v PDF

VLASTNOSTI

Špičkovou kvalitu nabízejí desky Marlon CS a Marlon CSE  - jde o nerozbitné desky z PC (polykarbonátu), které je možné použít i v těch nejnáročnějších aplikacích. Materiál zachovává své mechanické vlastnosti v rozmezí -20stC až + 115stC.  Na materiál poskytujeme smluvní záruku 10 let na světelnou propustnost a 10 let na nerozbitnost vlivem běžného klimatu (včetně krupobití). Marlon CS/CSE  má vynikající požární vlastnosti - je zařazen do třídy reakce na oheň B, s1, d0, (stará norma hořlavosti C1), materiál hořící ani nehořící neodkapává, hořící neodpadává, index šíření plamene je i=0mm/min.

Marlon CS - je řada průhledných  (kromě barvy opál) trapézových nebo vlnitých prosvětlovacích desek. Desky nacházejí použití především jako prosvětlovací střešní prvek. Jde o vynikající materiál, který stojí na kvalitativní špičce dostupných trapézových prosvětlovacích desek. Desky Marlon CS  jsou opatřeny UV filtrem z vnější strany.   Marlon CS dodáváme i v řadě průmyslových profilů kompatibilních s trapézovými plechy většiny světových výrobců. Největší předností desek Marlon CS  je jejich vynikající průhlednost, nerozbitnost kroupami a odolnost vyšším teplotám (až do 115oC). V prodeji jsou průhledné barvy : čirá, modrá, bronz - kouřově hnědá, průsvitně mléčná - difuzní opál a kouřově šedá - solar grey.

Marlon CS MDF - je řada průhledných  trapézových prosvětlovacích desek z modifikovaného  polykarbonátu. Desky nacházejí použití především jako prosvětlovací střešní prvek. Jde o vynikající materiál, který stojí na kvalitativní špičce dostupných trapézových prosvětlovacích desek. Desky Marlon CS MDF jsou opatřeny UV filtrem z vnější strany. Největší předností desek Marlon CS MDF  je jejich vynikající průhlednost, nerozbitnost kroupami (záruka 5 let) a odolnost vyšším teplotám (až do 115oC) a v neposlední řadě hlavně cena. V prodeji jsou průhledné barvy : čirá, bronz - kouřově hnědá.

Marlon CSE - je řada průsvitných trapézových nebo vlnitých prosvětlovacích desek s povrchovou krupičkou na vnitřní straně desky určenou k rozptýlení světla. Povrchová krupička  láme světlo, takže desky nejsou úplně průhledné, ale průsvitné a vzniká pod nimi příjemný jemný chládek aniž přijdete o světlo. Část paprsků díky svému lomu na krupičce  zůstane v materiálu, takže deska se při nasvícení sluncem rozzáří.   Desky Marlon CSE jsou opatřeny UV filtrem z obou stran. Největší předností desek Marlon CSE je jejich schopnost lehce zastínit prostor, nerozbitnost kroupami a odolnost vyšším teplotám (až do 115oC). V prodeji jsou průsvitné i neprůhledné barvy : průsvitná čirá a bronz - kouřově hnědá, neprůhledná červená, zelená a šedá určené pro neprůhledné střechy

PRŮMYSLOVÉ PROFILY - v nabídce je široký sortiment prosvětlovacích desek Marlon CS v průmyslových typech profilů kompatibilních s plechy mnoha značek např. s typy 35/207, 40/183, 50/250 a další.

POUŽITÍ : desky řady Marlon CS / CSE jsou  díky své nerozbitnosti a odolnosti ideálním materiálem na prosvětlení střech tribun sportovních stadionů, autobusových i vlakových nádraží, venkovních průmyslových ploch, dvorů, nákladových ramp u průmyslových hal, apod.
 

 

 
(c) 2009 PIZÚRPLAST